KONST / Litografier / Färglitografi 15528205
nr 1552 8205
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Triptyk. Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 61x89 cm
Kondition: 1 st skadadt glas
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:45:10
17/7 18:01:45